!!!‌ سياه

از دوری ات خوشحالم. از نبودنت راضیم! از اینکه خانه ساکت است و چراغ اتاقت خاموش بی نهایت لذت می برم!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

ازت بدم می آید. از اینکه هر روز صبح بلند می شوم و تو را می بینم بیزارم. از اینکه صورتت را تمیز کنم. از اینکه مردم تا تو را در شکل های جدید می بینند و به به و چه چه کنند بدم می آید!

 

از اینکه تکه تکه شدی خوشحالم. از اینکه به طرفت چیز پرت کرده ام و نابودت کردم. از اینکه از من ناراحت شدی. از اینکه قلبت شکست. از اینکه مرده ای. از اینکه خشک شده ای. از اینکه دیگر در خانه نیستی!

 

از تو بیزارم چون هر روز باید قیافه مرگ گرفته خودم را می دیدم. چون هر روز از کنارت که رد می شدم می دیدم چگونه خرد می شوم. چرا تنها من! تو را هم خرد کردم تا خرد شدن خودم را نبینم. تو را نابود کردم تا نبینم چطور به امیدم لگد می زنم.

 

راحتم که دیگر صورتم را نمی بینم. این پوچی را در نگاهم حس نمی کنم. مرا تنها بگذار!

از تو بیزارم ای آینه!

 

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وحيد

حالا بايد صبح ها که از خواب پا ميشی قيافه تو ديد!!!!

وحيد

چون درسطشونو نمی دونسطم دوباره نوشطم : هالا باید سبحه حا کح از خاب پا ميشی قيافه تو ديد!!!!!!!!!!!!!!

وحيد

حالا چی شده شکايت منو پيش اين و اون ميکنی ؟؟؟؟؟ از این کارا نداشتیماا راستش رو بخوای نفهميدم دعوا سر چی بود يعنی چيو بد تایپ کرده بودم فقط ديدم دعواست جو گرفتم!!!!!

شعری که وحيد نمی دونست : از قضا آيينه ی چينی شکست

رضا

اون متن بدون نام منم khial2006 يه لحظه قاط زدم

پت

سلام واااااای باید منو ببخشید که خیلی وقت بود نتونسته بودم بهتون سر بزنم... یه مشکلی برام پیش اومده بود که فرصت سر زدن هارو ازم گرفته بود.... در هر صورت ممنونم که بهم سر زدین... آپی هم که کرده بودم خواهرم کرده بود و فرصت نکرده بود به همه خبرشو بده.... خوشحالم کردین موفق باشید فعلا! راستی آپت هم خيلی باحال بود!

ب.ر

بابا آينه رو چرا زدی شکستی ؟!؟!؟! واسه چی وقتی از کنار آينه رد ميشی خورد بشی ؟ خب يه جوری رد شو که خورد نشی !

وحيد

ديگه شک ندارم که صواتط نميده!! آخح دخطر خوب چرا حر دفعه آدرس بلاگتو اشطباه طایپ ميکنی؟

وحيد

بابا خوش به حال اين شاعرا حداقل بعد از مرگشون تو گور ميلرزن ما مرد ها که از الان از دست اين خانم ها رفتيم تو حالت ويبره!!!

رضا

تقديم به تو(همين جوری چون بگم اومدم)